Dane teleadresowe

81 4 415 415

Biuro Funsurf czynne 9-17

e-mail: info@funsurf.pl

BC_1.jpg

Boże Ciało 2018 aktywnie z FunSurf

Kolejny długi weekend, który możecie spędzić z nami aktywnie na windsurfingu i kitesurfingu :) Będziecie mogli skorzystać z jednego z 2 grupowych kursów windsurfingu (kurs 4- i kurs 7-dniowy) oraz kursów indywidualnych wind i kite. Przygotujcie się również na wiele dodatkowych atrakcji :), w tym FunSurf party. Profesjonalne szkolenie i super atmosfera gwarantowane, zamówienie na wiatr i dobrą pogodę złożone:)
oboz_windsurfingowy_studencki.jpg

Wind & fun na obozach studenckich

STUDENCKO- MŁODZIEŻOWY OBÓZ WINDSURFINGOWY. To 7 dni szkolenia, fun na wodzie i nie tylko ! Tylko dla grupy wiekowej 17-29 lat. Dodatkowe zajęcia i atrakcje. Przyjedź i sprawdź sam :)  
Kite w Chałupach - z FunSurf to proste.

Kite na Helu - z nami to proste

KITE DLA KAŻDEGO - Z NAMI TO ŁATWIEJSZE NIŻ MYŚLISZ ! Nowe doświadczenie i pasja w zasięgu Twojej ręki :) Jeśli chcesz poznać podstawy kitesurfingu lub doszkolić zwroty, pływanie pod wiatr lub wykonać swoje 1-sze skoki - zapraszamy do naszej bazy w Chałupach.
news_kite.jpg

Kitowe podróże i szkolenia

Kitesurfing to najmłodszy i najbardziej dynamicznie rozwijający się sport wodny, to jazda na desce po wodzie z użyciem latawca. Super zabawa z odrobiną adrenaliny ;) Przez cały sezon organizujemy zagraniczne wyjazdy grupowo-szkoleniowe na najlepsze spoty kitesurfingowe. Szkolenia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów, którzy są do dyspozycji przez cały okres pobytu. Zawsze służą pomocą i cennymi wskazówkami.  Najczęściej wybieranymi kierunkami są : Egipt - Soma Bay Egipt - Hamata Egipt - Dahab Egipt - El Tur Rodos - Prasonisi Hiszpania - Fuerta   Dla osób samodzielnie pływających polecamy Tarifę, Cabo Verde, Lanzarote i wiele innych ciekawych miejsc.
news_fuerteventura.jpg

100 % wind - Fuerteventura

Dzięki położeniu geograficznemu i odpowiedniej formacji geologicznej wyspy teren wokół plaży Sotavento daje najwyższą gwarancję wiatru. Fantastyczne warunki klimatyczne i wietrzne przyciągają urlopowiczów na Fuerteventurę przez cały rok. Profesjonalna baza ProCenter Rene Egli położona jest na północnym krańcu laguny, która wypełnia się wodą w zależności od pływów. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie luksusowego 4****+ Hotelu Melia Gorriones który zachwyca wysokim standardem i szeroką gamą usług. Spot na plaży Sotavento znany jest z corocznych odbywających się mistrzostw o Puchar Świata w Windsurfingu. Przy umiarkowanym wietrze i spokojnej płaskiej powierzchni wody Laguna stwarza optymalne warunki zarówno dla początkujących, jak i dla zawodowców. Na piaszczystej ławicy załamuje się cudownie ukształtowana fala, dostarczając wiele frajdy kąpiącym się. Zapraszamy do Fun zabawy :-)
Rozwiń menu
Bazy (sezon maj - wrzesień)
Chałupy 600 434 810
Polaris 600 434 860